Příjezd: Odjezd: Dospělý/í/Děti: Rezervovat

Pokoje

room

Nabízíme luxusní ubytování ve 29 pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním a pohodlným nábytkem s prvky modernismu a art-deca. Samozřejmostí je mezinárodní satelitní TV, klimatizace, minibar, trezor DIGI Laptop a vysokorychlostní připojení na internet (Wi-Fi). V některých pokojích mají hosté k dispozici terasu s posezením.

Lobby bar

restaurant

K zázemí hotelu Silenzio patří moderní lobby bar, kde si mohou hosté objednat nejrůznější alkoholické i nealkoholické nápoje. Nabídku doplňuje drobné občerstvení a pochutiny. Lobby bar je hostům k dispozici 24 hodin denně a v jeho prostorách je v ranních hodinách podávána bohatá snídaně formou švédských stolů.

Konference

conference

Klimatizované konferenční prostory o kapacitě až 50 osob vybízí k pořádání seminářů, školení, team buildingů, prezentací, konferencí, společenských nebo rodinných oslav. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k interentu a poskytnutí technického konferenčního vybavení a zajištění občerstvení. Rádi přizpůsobíme rozložení stolů dle požadavků.

Rezervace

Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou:

E-mail:

Tel.: +420 233 086 600

Mob.: +420 773 559 266

O hotelu Silenzio

Objevte prostory pro firemní akce i romantický pobyt

Vyzkoušejte luxusní ubytování v našem hotelu! Hotel Silenzio Vám nabízí komfortní ubytování a kvalitní hotelový servis. Exteriéry a interiéry hotelu ve funkcionalistickém stylu splňují požadavky těch nejnáročnějších klientů. Prostory hotelu se vyznačují účelností a přímočarostí, světlem, kvalitním materiálem a ladnými křivkami. Náš hotel je vhodný jak pro obchodní tak pro turistickou klientelu. V hotelu Silenzio lze uspořádat firemní akce, jako jsou konference, školení, team buildingy a mnohé další. Vlastní parkoviště a připojení k internetu je samozřejmostí. Hotelová recepce je otevřena 24 hodin denně a hostům můžeme zajistit dopravu na letiště i z něj, taxi služby, či letenky a jízdenky. Zarezervujeme pro vás místa v restauracích a zajistíme vstupenky na kulturní a sportovní akce

Snídaně v novém

Hotel Silenzio nabízí bohaté bufetové snídaně, dětské menu a na vyžádání menu pro celiaky.

restaurant restaurant restaurant

Speciální nabídka

Připravili jsme pro Vás speciální cenovou nabídku HOT DEAL. Předplaťte svůj pobyt a ušetřete 10% procent z ceny ubytování každý den!
    Tato nabídka zahrnuje:
  • Ubytování
  • Snídani formou bufetu
  • Internetové připojení (WiFi, LAN)
  • Parkovací místo
  • DPH a všechny místní poplatky

Okolí hotelu a zajímavosti

Hotel Silenzio se nachází na jižním svahu prominentní pražské čtvrti Hanspaulka, která je proslulá moderním pojetím funkcionalistické architektury 20. století. O výjimečnosti lokality svědčí impozantní prvorepublikové vily, zajímavé funkcionalistické rodinné domy, ambasády, zahraniční firmy a vysoké školy. Hotel stojí v klidné lokalitě s velkým množstvím zeleně, a přitom nedaleko od historických památek, nákupních možností, letiště Václava Havla a v dosahu městské hromadné dopravy. V okolí hotelu je také mnoho zajímavostí. Snadno dostupné jsou všechny památky v centru Prahy včetně Pražského hradu s Katedrálou sv. Víta, Lorety nebo Břevnovského kláštera.

Zajímavá je Müllerova vila, která byla postavena v roce 1930 vídeňským architektem Loosem. Vila je pokládána za vrcholné dílo konstruktivistické bezozdobné architektury, která svým významem a pozoruhodností nemá na území České republiky obdoby a ve světě patří mezi šest nejvýznamnějších vilových domů 20. století. Na dosah se nachází národní kulturní památka Letohrádek a obora Hvězda. Pořádají se zde sezónní výstavy věnované osobnostem nebo obdobím klasické a moderní české literatury i knižní kultury, vernisáže, koncerty, konference a pořady pro širokou veřejnost. Nedaleko hotelu se nachází park Stromovka vhodný pro běh a sportovní aktivity s 95 ha zeleně, volnočasový areál Ladronka s ideálními podmínkami pro in-line bruslení nebo Šárecké údolí vhodné pro vycházky a pěší túry. Ve středu Šáreckého údolí se nachází koupaliště, které v letních měsících vybízí k osvěžení. V blízkosti hotelu je situováno zrekonstruované koupaliště Petynka, kde nepřijdou zkrátka děti, ani dospělí. Za kulturou můžete zajít do Divadla Semafor, Divadla Spejbla a Hurvínka nebo do Dejvického divadla.

Naše ocenění

Hotel Silenzio se již několik let účastní prestižní soutěže Czech Hotel Awards, která je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Mimo jiné hotel získal další ocenění např. od webů TripAdvisor nebo HolidayCheck. Web TripAdvisor a HolidayCheck jsou cestovní weby, díky kterým si mohou zákazníci svou cestu dokonale naplánovat a užít si ji. Nabízí důvěryhodné rady od skutečných zákazníků a širokou škálu možností cestování a funkcí pro plánování dovolené nebo možnost podělit se o zážitky a fotografie z cest. Níže si můžete prohlédnout získaná ocenění

Hotel Silenzio v Praze hodnocení